28 тамыз 2024 жыл

Қызылорда ашық университеті бос жұмыс орындарына орналасуға конкурс жариялайды:

• Әкімшілік және кадрлық жұмыстар басқармасының бас маманы – 1шт. бірл.;
  • Құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің басшысы – 1 шт.бірл.;
  • Тәрбие және мәдени-көпшілік жұмыстар басқармасының басшысы – 1шт. бірл.

Лауазымдарға қойылатын талаптар:

- жоғары немесе жоғары білімнен кейінгі білімі, жұмыс бейіні бойынша кемінде 3 жыл еңбек өтілі, көрсетілген лауазымдар бойынша нормативтік құжаттарды білу, мемлекеттік және орыс тілдерін білу, мамандандырылған бағдарламалармен жұмыс істей алу.

Конкурсқа алғаш рет қатысушылар өтініштеріне келесі құжаттарды қоса беруі қажет:

1. университет ректорының атына өтініш;

2.жеке куәлігінің көшірмесі;

3.үміткердің біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың көшірмелері (білімі туралы құжаттар);

4.соңғы 5 жылдағы қайта даярлау және біліктілік жоғарылату туралы сертификаттардың көшірмелері (бар болса).

6.еңбек кітапшасының көшірмесі немесе ғылыми-педагогикалық жұмыс өтілін немесе практикалық жұмысын растайтын басқа да құжаттар/ немесе түйіндеме, қызмет тізімі.

Егер Сіз конкурсқа қызығушылық білдірсеңіз, хабарландыру жарияланған күннен бастап (қоса алғанда) 10 (он) күнтізбелік күн ішінде құжаттарыңызды жіберуіңізді сұраймыз.

Конкурстық құжаттарды сканерленген нұсқада Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. электронды поштаға жіберуіңізге болады, мекенжайымыз: Қызылорда қ-сы, Мұратбаев көшесі 72, Әкімшілік және кадрлық жұмыстар басқармасы, 207 кабинет, телефон  87017246995.

Конкурс өткізу күні мен орны қосымша хабарланады.