Ректор блогы

Бисенов Қылышбай Алдабергенұлы,

Қызылорда ашық университетінің ректоры

т.ғ.д.,профессор, ҚР Ұлттық академия академигі

Құрметті қонақ! Сіз ректор блогы арқылы ректорға хат жібере аласыз.
Ол үшін «Хат жөнелту» алаңын толтыруыңыз қажет.
Жауабын төменде жарияланған хаттар тізімінде немесе электронды пошта арқылы ала аласыз.

Қабылдау уақыты: Сс., Бс. 16:00-18:00

НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ:Егер хат мазмұнында басқа адамдардың қасиетіне тіл тигізетін немесе басқа да әдепсіз материалдар болса, онда Сіздің хатыңыз жарияланбайды. Жауапты тек электронды пошта арқылы аласыз.

Жарияланған хаттар тізімі

+1 #9 4 курс студенті 08.04.2024 06:18
Сәлеметсіз бе? Мен 4 курс студенті боламын, біз 1 курста Қазақстан тарихынан мемлекеттік емтихан тапсырған едік. Сол емтиханнан қорытынды балл 86% «В+» алдым. Қазіргі жағдайда барлық курс бойынша жиынтық GPA 3,65 болған жағдайда қызыл диплом ала аламыз ба? Рақмет!
0 #8 Қаржау Жангүлім А 15.02.2024 19:42
ҰБТ нәтижелері бойынша мен 116 балл жинадым, "Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі"мамандығының 1 курсына түстім. 100 немесе одан да көп ұпай жинаған студенттерге қандай жеңілдіктер бар?
0 #7 Құлмұратова Сабин 15.02.2024 19:41
Әлеуметтік жағдайы төмен отбасынан шыққан талапкерге оқу ақысына қандай женілдік бар?
0 #6 Аханова Р.М. – әкімш 01.01.2024 13:40
Цитирую Іңкәр Абдраимова:
Қазіргі уақытта мен 3 жасқа дейінгі бала күтімі бойынша 06.11.2023 жылдан бастап 06.09.2026 жыл аралығында демалыстамын. Еңбек шартымның мерзімі 2024 жылғы 01 наурызда бітеді. Жұмыс беруші 2024 жылдың 02 наурызынан бастап менің еңбек шартымның мерзімін ұзартуға міндетті ме?

Егер бір жылдан аз нақты мерзімге жасалған еңбек шартының аяқталатын күніне жүкті әйел он екі және одан көп аптадағы жүктілігі туралы анықтама әкелсе, сондай-ақ үш жасқа дейінгі баласы бар, бала асырап алған және бала күтіміне бойынша жалақысы сақталмайтын демалысын алуға құқығын пайдаланғысы келген жұмыскер еңбек шартының мерзімін ұзарту туралы жазбаша өтініш берсе, уақытша жоқ жұмыскердің орнында жүрген кезден бөлек, онда жұмыс беруші бала күтімі бойынша демалыс аяқталған күні еңбек шартының мерзімін ұзартуға міндетті.
+1 #5 Іңкәр Абдраимова 01.01.2024 12:12
0 #4 Аханова Р.М. – әкімш 17.08.2023 10:12
Цитирую Өмірсерикова Зухр:
Мен Қызылорда жоғары көпсалалы колледжін бітірдім, "Мектепке дейінгі оқу және тәрбиелеу" мамандығы бойынша Қызылорда ашық университетіне оқуға түстім. Колледж түлектеріне қандай жеңілдіктер беріледі?

Қалай болғанда да, бұл колледж түлектері университетте оқуға әлдеқайда студенттерді оқыту да ынталандырылады, сондықтан университетте университетпен ынтымақтастың келісім шарт негізінде бірнеше колледж түлектеріне оқу жеңілдіктерін беру қарастырылған: М.Мәметова атындағы Қызылорда педагогикалық колледжі, И. Әбдікәрімов атындағы Қызылорда жоғары аграрлық-техникалық колледжді, Қызылорда жоғары көпсалалы колледжі мен қатар Қызылорда гуманитарлық-экономикалық колледжі, Текей батыр Қарпықұлы атындағы колледждердің, түлектері. Биылғы оқу жылында жоғарыда аталған коледждердің 140 түлектеріне 20%-50% аралығында оқу ақыларына жеңілдіктер берілді.
0 #3 Өмірсерикова Зухр 17.08.2023 09:43
0 #2 Аханова Р.М. – әкімш 15.08.2023 18:46
Цитирую Иманова Дариха:
Әскери борышын өткергенінен кейін менің ұлым сіздің ҰБТ сертификатынсыз университетке түсе алама?

Мерзімді әскери қызмет аяқталғаннан кейін екі жыл ішінде азамат ЖОО-ға әңгімелесу нәтижелері бойынша ҰБТ-ны есептемегенде ақылы негізде оқуға түсе алады. Ол үшін е-gov немесе ХҚКО-да мерзімді әскери қызмет өткергені туралы анықтаманы алып, басқа құжаттармен бірге біздің Қызылорда ашық университетіне тапсыру қажет. Университетте осындай санаттағы студенттер үшін оқу ақысына 20% мөлшерінде жеңілдік қарастырылған.
0 #1 Иманова Дариха 15.08.2023 16:43

Хат жазушы үшін