18 желтоқсан 2023 жыл

БОС ЖҰМЫС ОРЫНДАРЫ

КОНКУРС                          18 желтоқсан 2023 жыл

Қызылорда ашық университеті ағымдағы 2023-2024 оқу жылына бос лауазымдарға орналасуға конкурс жариялайды

Қызылорда ашық университеті ағымдағы 2023-2024 оқу жылының бос лауазымдарына конкурс жариялайды:

1.«Экономика және басқару» кафедрасы білім беру бағдарламасы бойынша:

- 6В04141 - Есеп және аудит: аға оқытушы - 1 штат бірлігі.

2.«Құқық және қызмет көрсету» кафедрасы білім беру бағдарламасы бойынша:

- 6В04246 - Құқықтану (қылмыстық-құқықтық): аға оқытушы - 1 штат бірлігі.

1. «Педагогика» кафедрасы білім беру бағдарламасы бойынша:

- 6В01201 - Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту педагогикасы: оқытушы - 1 штат бірлігі;

- 6В01404 - Дене шынықтыру және спорт: аға оқытушы - 1 штат бірлігі;

- 6В001101 - Педагогика және психология: аға оқытушы - 2 штат бірлігі;

- «Философия» пәні бойынша: аға оқытушы - 1 штат бірлігі;

- «Ағылшын тілі» пәні бойынша: аға оқытушы - 1 штат бірлігі;

- «Орыс тілі» пәні бойынша: аға оқытушы - 1 штат бірлігі.

1. «Инженерлік технологиялар» кафедрасы білім беру бағдарламалары бойынша:

- 6В11380 - Көлікті пайдалану және жүк қозғалысы мен тасымалдауды ұйымдастыру: аға оқытушы - 1 штат бірлігі;

- 6В07365 - Құрылыс: аға оқытушы - 1 штат бірлігі.

Біліктілікке қойылатын талаптар:

- жоғары білімі немесе  кафедра бейіні бойынша мамандар даярлау бағытына сәйкес келетін ЖОО кейінгі білімі және/немесе ғылыми дәрежесі (ғылым кандидаты,  ғылым докторы, философия докторы (PhD), бейіндік доктор) немесе философия докторы (PhD), бейіндік доктор академиялық дәрежесі, немесе философия докторы (PhD), бейіндік доктор дәрежесі болуы;

Конкурсқа қатысуға үміткерлер келесі құжаттарды ұсынады:

Университетте жұмыс істейтін тұлғалар өтінішке келесі құжаттарды қоса береді:

Университеттің белгіленген тәртібінде куәландырылған жарияланған және оған теңестірілген ғылыми және оқу-әдістемелік жұмыстардың тізімі.

Конкурсқа алғаш рет қатысатын тұлғалар өтінішке мынадай құжаттарды қоса береді:

1.Университет ректоры атына конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2.жеке куәлігінің көшірмесі;

3.кандидаттың біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың (білім туралы құжаттардың) көшірмелері;

4.соңғы 5 жыл ішінде қайта даярлау және біліктілікті арттыру туралы сертификаттардың көшірмелері (бар болса); (бұл тармақ практик-оқытушыларға немесе өндірісте еңбек өтілі бар адамдарға қатысты қолданылмайды);

5.ұйымның кадр қызметінің қолымен немесе ғылыми мақалаларды жариялау бедерімен расталған соңғы 5 жылдағы ғылыми еңбектерінің тізімі (бұл тармақ практик-оқытушыларға немесе өндірісте еңбек өтілі бар адамдарға қолданылмайды);

1. еңбек кітапшасының көшірмесі немесе ғылыми-педагогикалық жұмыс немесе практикалық қызмет өтілін растайтын өзге де құжаттар /немесе түйіндеме, қызметтік тізімі.

Конкурсқа қатысушылар өзінің білімі, еңбек өтілі, кәсіби дайындық деңгейіне қатысты қосымша ақпараттарды ұсына алады.

Сіз «Қызылорда ашық университеті» білім беру мекемесінің педагогтердің (ПОҚ  құрамына) лауазымдарына конкурстық орналасу ережелерімен» және «Қызылорда ашық университеті» білім беру мекемесінің педагогтарының (ПОҚ қурамы) лауазымдық біліктілік сипаттамалары ережелерімен» Университет сайтында https:ouk.edu.kz ("Бос орындар" бөлімінде) таныса аласыз.

Конкурсқа қатысу үшін құжаттар қабылдау хабарландыру жарияланған күннен бастап 10 (он) күнтізбелік күн ішінде жүргізіледі.

Конкурстық құжаттарды сканерленген нұсқада электрондық поштаға Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс., Бұл электронды пошта мекен-жайы спам-боттардан қорғалған. Көру үшін сіздің браузеріңізде JavaScript қосулы тұруы тиіс. ұсынуға болады, сондай-ақ құжаттар Кызылорда қаласы, Ғ.Мұратбаев көшесі 72А, «Қызылорда ашық университеті», Әкімшілік және  кадрлық жұмыстар басқармасы (207 кабинет) мекенжайы бойынша жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін қолма-қол қабылданады.

Конкурсты өткізу күні, орны және форматы қосымша хабарланатын болады. Анықтама телефондары: 87017246995, 87012226151.