«Қыз қылығымен көрікті» тақырыбында семинар-тренинг өтті

Бүгін педагогика кафедрасының ұйымдастыруымен «Қыз қылығымен көрікті» тақырыбында семинар-тренинг өтті.
Университеттегі студент қыздар арасында ұйымдастырылған шара бір-біріне жақсы тілек айтумен басталды. Қыз балалардың мінез-құлқын тәрбиелеу, нәзіктікке баулу тұрғысында мәліметтер айтылды.
Отбасындағы алатын орны, ептілік пен шеберлік қалыптастыру қажет екендігін түсіндірді. Сондай-ақ қыздарға сұлулық, махаббат, жақсы қарым-қатынас сияқты ұғымдармен таныстыру жұмыстары жүргізілді.
Еркін форматта өткен тренинг барысында топқа бөлініп ойындар ойнатылды. Қыздардың нәзік табиғатын жоғалтпай, үздіксіз даму үстінде жүруі, жан-жақты өнер-білімді меңгеруі туралы өзара пікір алмасып, өзекті сұрақтарға жауап берілді. Шара соңында осындай семинар-тренингтер жалғасатындығы туралы