Платонус платформасының 6-шы нұсқасының ерекшеліктері талқыланды.

Профессор-оқытушылар мен қызметкерлерге платонус платформасының аймақтық өкілі Жайлауова Динара Әмірханқызы түсіндірме жұмыстарын жүргізді.
Бұл бағдарлама заманауи, түсінікті, пайдаланушыға ыңғайлы және интуитивті интерфейс. Жүйе функциялары оңтайландырылған және ауқымы кең. Сондай ақ сенімді бағдарлама болып табылады.
Оқытушылар өз парақшасында жеке курстар аша алады және барлық Қазақстан бойынша студенттерге өз қызметтерін көрсетуге мүмкіндігі бар. Сонымен қоса тұтынушы кез-келген уақытта, кез-келген жерде білім алуға қол жеткізеді.
Жиналыс барысында бағдарлама туралы кең ауқымды түсіндірме жұмыстарын жүргізген Динара Әмірханқызына университет ұжымы өз сұрақтарын қойды. Алдағы уақытта бірге, белсене жұмыс