⚡️ Университетте Ресей Федерациясы Мәскеу қаласынан келген педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент, Ұлттық зерттеу университеті - Халықаралық психологиялық-педагогикалық инновациялар институтының директоры Литвинова Светлана Николаевна өз дәрісін жалғастыруда.

🔸 Бүгінде университет студенттері мен оқытушылары форсайт-сессияда "Заманауи инновациялық білім беру технологияларын" меңгеруде. Білім алушылар бүгінгі дәріс барысында shapingtomorrow.com ресурспен жұмыс жасады. Онда жасанды интеллект көмегімен әлем мен индустрияның даму тенденциялары туралы мәліметтер базасы жасалады.

🔸 Студенттер негізгі трендтерді іздеді, құзыреттіліктер мен стейкхолдерлерді анықтады.

🔸 Уақыт лентасында жалпы әлемнің, атап айтқанда білім беру жүйелерінің өзгеруіне әсер ететін трендтер контекстінде баланың болашақ дағдыларын дамыту дәйектілігі құрылды.