⚜️ Академиялық ұтқырлық бағдарламасы білім алушы үшін де, бүкіл профессорлық-оқытушылық құрам үшін мол жетістік.

Бүгінде Қызылорда ашық университеті ел ішінде және шетелдік серіктес жоғары оқу орындарымен жасалған ынтымақтастық негізінде қарқынды жұмыс жасауда.

Осындай халықаралық академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында 2024 жылдың 8 сәуірінен бастап Ресей Федерациясы, Оңтүстік Орал мемлекеттік аграрлық университетінің профессоры, техника ғылымдарының докторы Шерьязов Сакен Койшыбаевич 6В07155 - Электр энергетикасы білім беру бағдарламасының студенттеріне «Энергиямен жабдықтау жүйесінде энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру жолдары» тақырыбында дәріс оқуда.