⚜ ҒЫЛЫМ ҚОРЫ ЖӘНЕ АҚШ УНИВЕРСИТЕТТЕРІ: ИННОВАЦИЯЛЫҚ БАҒДАРЛАМАЛАРДЫ БІРЛЕСІП ДАМЫТУ

Ғылым қоры технологиялық стартаптарды қолдауға бағытталған акселерация құралдары мен білім беру бағдарламаларын әзірлеу және енгізу үшін жетекші халықаралық университеттермен белсенді келіссөздер жүргізуде.

Бірінші кезекте Ғылым қоры мен Стэнфорд StartX университетінің акселераторы Deeptech стартаптары үшін озық технологиялар мен инновациялық жобаларды қолдау мен дамытудың жаңа мүмкіндіктерін ашатын акселерация құралдарын бірлесіп әзірлеуді талқылады.

Бизнес пен серіктестікті дамыту жөніндегі басшы Дарш Сингх Ман StartX акселераторының бағдарламалары туралы айтып берді. Акселератор портфолиосында соңғы он жылда 18 «юникорн», 1000-нан астам стартап және 2000 құрылтайшы бар.

StartX Стэнфорд студенттері мен профессорларына және түлектеріне ешқандай алым-салықсыз және капитал үлесін талап етпей қолдау жасап, стипендия және қоғамдастық ұсынады.